Hizmetlerimiz

Alkent 2000 Çamlıca Sitesi

Güvenlik Hizmeti

Güvenlik Hizmeti

Sitemizin tercih edilmesindeki en önemli özelliklerinden biri kale gibi korunuyor olmasıdır.  Sitemizde 7/24 görev yapan profesyonel bir güvenlik ekibi mevcuttur. Sitemize tüm giriş ve çıkışlar  güvenlik noktalarından ve teyit sistemi ile yapılabilmektedir. Ayrıca tüm site tek bir kamera izleme merkezinden anlık olarak izlenmekte ve takip edilmektedir. Bunun ilave olarak mobil devriye ekipleri sürekli olarak denetim yapmaktadır.
 
 

Ambulans Hizmeti

Sitemizde 7gün 24 saat boyunca tam donanımlı özel ambulans ve sağlık ekibimiz bulunmaktadır. Sosyal tesis binamızda 24 saat hazır bekleyen sağlık ekibimiz basit ve ayakta tedavi gerektiren durumlarda resepsiyonu aramanız halinde evinize gelip ücretsiz olarak site sakinlerimize hizmet vermektedir. Gerekli durumlarda ise ambulans ile en yakın hastaneye hastanın sevki gerçekleştirilmektedir.
 
 

Ambulans Hizmeti

Temizlik Hizmeti

Temizlik Hizmeti

Site sakinlerinin rahatı ve sağlığı için her gün düzenli olarak toplanan çöplerin yanında ortak alanların sürekli temiz tutulması uzmanı uzman kadromuz ile sağlamaktayız.

Peyzaj Hizmeti

Yeşilin her tonunu bulabileceğiniz sitemizde, uzman peyzaj ekibimiz yılın 12 ayı boyunca ortak alanlarda  bulunan bitki ve ağaçların bakımını yapmaktadır. Çim bakımı, budama, sulama, yeni bitki ekimi, dal ve ağaç atıklarının toplanması gibi işlerin tamamı bir peyzaj mimarının denetimindeki ekip tarafından özenle yapılmaktadır.
 
 

Peyzaj Hizmeti

Alkent 2000 Çamlıca

Kapısından içeriye girdiğiniz andan itibaren şehrin tüm karmaşasını ardınızda bırakarak kendinizi adeta bir huzur adasında bulacaksınız. Yeşilin her tonunu görebileceğiniz, en güzel çiçek kokularını içinize çekebileceğiniz, kuş seslerinin hiç eksik olmadığı, geniş yolları, spor tesisleri, yürüyüş yolları ile kale gibi korunan 295 şanslı ailenin yaşadığı bir yer burası...

< Alkent 2000 Hakkında >