Duyurular

Alkent 2000 Çamlıca Sitesi

Sosyal Tesisten Faydalanma hk...

Sayın Site Sakinlerimiz

 

Alkent2000 Çamlıca Sitesi Yönetimi; Site sakinlerimiz ve çocuklarının güvenliği ve daha iyi daha rahat bir ortamda sosyal tesislerden faydalanması konusunda aşağıdaki kararları almıştır.

Alınan kararların uygulanmasında yönetime katkılarınızdan dolayı teşekkür eder saygılar sunarız.

Alkent2000 Çamlıca Sitesi Yönetimi

 

ALINAN KARARLAR

  1. Sosyal Tesislere girişler sadece resepsiyon bölümünden yapılacaktır.
  2. Yaz sezonu boyunca (Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül ayı) hafta sonu ve tatil günlerinde misafirlere ve Yeditepe Sitesi sakinlerine kapalı olacaktır.
  3. Diğer günlerde Misafir getiren site sakinlerimizin kendilerine kişi başı Misafir Giriş ücreti 75 TL.  olarak yansıtılacaktır.
  4. Misafirler sadece, site sakinlerimizin refakatinde tesislere alınacaktır. İsim vererek veya telefon ederek misafir yönlendirilmeleri dikkate alınmayacaktır.
  5. Sosyal tesise girişte Hafta sonu ve tatil günleri Güvenlik görevlisi bulundurulacaktır. Uygulama konusunda görevlilerle tartışma ortamına girilmemesi önemlidir.
  6. Hafta sonu ve tatil günlerinde tesislerimize girişte olumsuzluk yaşanmaması, yanlış anlaşılmalara sebebiyet verilmemesi ve misafirlerin geri çevrilmesi gibi olumsuz olayların yaşanmaması önem arz etmektedir.

Alkent 2000 Çamlıca

Kapısından içeriye girdiğiniz andan itibaren şehrin tüm karmaşasını ardınızda bırakarak kendinizi adeta bir huzur adasında bulacaksınız. Yeşilin her tonunu görebileceğiniz, en güzel çiçek kokularını içinize çekebileceğiniz, kuş seslerinin hiç eksik olmadığı, geniş yolları, spor tesisleri, yürüyüş yolları ile kale gibi korunan 295 şanslı ailenin yaşadığı bir yer burası...

< Alkent 2000 Hakkında >