Duyurular

Alkent 2000 Çamlıca Sitesi

Sosyal tesislerin kullanımı hk...

Sayın Site Sakinlerimiz;

Alkent2000 Çamlıca Sitesi Yönetimi; Site sakinlerimizden gelen yoğun şikayetler yaşanan bazı olumsuzluklar  üzerine  sosyal tesislerden  bütün sakinlerimizin adil ve en iyi şekilde istifade etmeleri,  kendileri ile  çocuklarının huzuru ve güvenliliği, daha rahat bir ortamda sosyal tesislerden faydalanması konusunda alınan kararları aşağıdaki şekilde yeniden güncellemiştir. 

Alınan kararların uygulanmasında yönetime göstermiş olduğunuz anlayış ve  katkılarınızdan dolayı teşekkür eder saygılar sunarız.

 

Ahmet Sıtkı YILMAZ

Alkent2000 Çamlıca Sitesi Yönetimi a.

Site Müdürü

 

ALINAN KARARLAR

  1. Sosyal Tesislere girişler ( spor salonu, sauna hamam alt kafeterya ile kapalı havuz ve açık havuz ) sadece resepsiyon bölümünden yapılacaktır.
  2. Site sakinlerimiz (hane başına) refakatinde iki kişi misafir getirebilir. Fazla misafir olması durumunda site sakinlerimizin aidatlarına kişi başı 75 TL. giriş ücreti yansıtılacaktır.
  3. Misafirler sadece, site sakinlerimizin refakatinde tesislere alınacaktır. İsim vererek veya telefon ederek misafir yönlendirilmeleri dikkate alınmayacaktır.
  4. Refakatinde misafir getiren sakinlerimiz misafirlerinin tüm sorumluluklarını aldığına dair resepsiyonda tutulacak defteri imzalayacaktır.
  5. Sitemizde evi bulunan ancak kiracısı bulunan mülkiyet sahipleri ve ailesi sosyal tesis, sauna, hamam, spor kompleksi ve havuzdan faydalanamayacaktır.
  6. Sosyal tesise girişte özellikle yaz aylarında Hafta sonu ve tatil günleri Güvenlik görevlisi bulundurulacaktır. Uygulama konusunda görevlilerle her hangi bir polemik yaşanmaması tartışma ortamına girilmemesi ve kendilerine yardımcı olunmasını önemle rica ederiz.

 

Alkent 2000 Çamlıca

Kapısından içeriye girdiğiniz andan itibaren şehrin tüm karmaşasını ardınızda bırakarak kendinizi adeta bir huzur adasında bulacaksınız. Yeşilin her tonunu görebileceğiniz, en güzel çiçek kokularını içinize çekebileceğiniz, kuş seslerinin hiç eksik olmadığı, geniş yolları, spor tesisleri, yürüyüş yolları ile kale gibi korunan 295 şanslı ailenin yaşadığı bir yer burası...

< Alkent 2000 Hakkında >